Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Startuje 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Startuje 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Publikováno: 4.10.2019
Rubrika: Aktuality

Přes 1 600 vystavovatelů z několika desítek zemí světa se představí již od 7. října na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Chystá se i interaktivní výstava zaměřená na digitalizaci průmyslu a řada konferenčních i networkingových akcí.

Digital Factory hlavním tématem MSV

Letošní ročník MSV se zaměří na oblast digitalizace, která postupně ovlivňuje všechny oblasti lidské činnosti. V pavilonu A1 vznikne expozice Digitální továrna 2.0, kde zájemci uvidí ukázky pokročilé digitální transformace. Kvalitu obsahu zaručují už jména hlavních partnerů, kterými jsou společnosti Microsoft ABB.

Spoluorganizátorem je česká společnost 33A+. Atraktivní součástí expozice bude i Digitální stezka, která návštěvníky provede jednotlivými fenomény digitalizace.

Celý svět míří na MSV

Na MSV každý rok míří firmy z nejméně tří desítek zemí a ani letos tomu nebude jinak. Stejně jako v minulých letech se zaplní celé výstaviště. Měřeno počtem vystavovatelů i rozsahem obsazené plochy jsou tradičně nejsilnějším oborem MSV obráběcí a tvářecí stroje, kam patří také nástroje, řídicí systémy a další příslušenství. Obrábění obsadí největší pavilon P, zatímco tváření je vyhrazen pavilon B.

Polovina vystavovatelů na MSV bude opět zahraničních. Lídři světového trhu do Brna přivezou to nejlepší ze své nabídky. Návštěvníci uvidí oficiální expozice Baskicka, Běloruska, Francie, Indie, Itálie, Rakouska, Slovenska, Německa či Tchaj-wanu. Letošní novinkou je oficiální expozice Maďarska – v novodobé historii MSV jde o premiérovou účast na této úrovni. Současně s MSV se díky oficiální účasti Číny v gesci čínského ministerstva obchodu odehraje i výstava „China International Machinery Brand Show“. Prezentovat se dále budou Polsko či Rusko.

Úspěšný ročník Transport a Logistika

Veletrh Transport a Logistika se společně s MSV koná každé dva roky. Nabídka dopravních a logistických řešení na veletrh průmyslových technologií logicky navazuje a letos svou šíří potvrzuje, že význam oboru stále roste. Pozornost bude věnována prezentaci IT řešení pro logistiku a čekají se i novinky pro digitalizované provozy a stále žádanější oblast štíhlé výroby neboli lean production.

iKATALOG NOVĚ

Mezinárodní strojírenský veletrh vstupuje do sedmé dekády své existence se zcela novým internetovým katalogem a novou značkou ibvv.cz. Kromě tradičního přehledu vystavovatelů, oborů a značek dostal nový webový portál výraznou redakční část, která vám přinese články, fotogalerie a videa nejen o samotném veletrhu, ale především o vystavovatelích.

Nový iKatalog si můžete prohlédnout ZDE.

Objevte výhody BRNO FAIR CITY

I letos je pro všechny účastníky MSV připraven systém benefitů BRNO FAIR CITY. Cestujte výhodněji díky veletržní jízdence. Využijte welcome drinky, výhodná menu či slevové akce, které pro vás přichystaly vybrané podniky brněnské gastronomie. Vydejte se na ochutnávku místních piv do bývalého atomového krytu 10-Z.

Pro uplatnění benefitů budete potřebovat náramek, který získáte v infopointu BRNO FAIR CITY u hlavního vstupu veletrhu. Kompletní seznam benefitů najdete na webové stránce www.brnofaircity.cz nebo v mobilní aplikaci BVV Trade Fairs.

Vstupné a otevírací doba

Vstupenky na MSV jsou k dostání on-line za zvýhodněnou cenu 220 Kč. Základní vstupenku na místě koupíte za 270 Kč. Brány brněnského výstaviště budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin, poslední den veletrhu do 16 hodin.

Kompletní informace najdete ZDE.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Stát prý postaví novou silnici k radaru (429x)
Obce kolem stavby plánovaného radaru, ani plzeňské Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) neví zatím nic o připravované stavb...
Skanska BS aj pod Alpami v Taliansku (394x)
V rámci prípravy XX. ZOH v Taliansku sa buduje pod horským masívom Monte Cuneo 1.723 m dlhý cestný tunel, ktorý leží na ...
Czech Raildays 2006 (393x)
V Ostravě se konal 7. ročník mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železni...

NEJlépe hodnocené související články

„V úseku Votice – České Budějovice zvažujeme zavedení rychlosti 200 km/h“„V úseku Votice – České Budějovice zvažujeme zavedení rychlosti 200 km/h“ (5 b.)
říká Mojmír Nejezchleb, náměstek generálního ředitele SŽDC. „Vzhledem k tomu, že velká část tratě již byla nebo bude rea...
Tři roky v německé buňceTři roky v německé buňce (5 b.)
Tak by se dala s nadsázkou popsat práce šestadvacetiletého Jakuba Mareše, který se intenzivně připravuje na projekt divi...
Skanska zahájila rekonstrukci železničního spojení mezi Kadaní  a Kadaní-PrunéřovemSkanska zahájila rekonstrukci železničního spojení mezi Kadaní a Kadaní-Prunéřovem (5 b.)
Do roku 2021 opraví také kadaňské nádraží a postaví novou zastávku, která zajistí obsluhu místní části Bystřice....

NEJdiskutovanější související články

Český vynález přináší revoluci do stavebnictví. Skanska začala používat recyklovaný betonČeský vynález přináší revoluci do stavebnictví. Skanska začala používat recyklovaný beton (1x)
Zbytky ze zdemolovaných staveb představují až polovinu všech odpadů vyprodukovaných v České republice. Kameniva, které j...
Dálnice D47 se osvědčila - šetří čas i peníze řidičů (1x)
Loni v listopadu byl mezi Bělotínem a Bílovcem zprovozněn poslední chybějící úsek dálnice D1 z Lipníku nad Bečvou do Ost...
Google