Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    Konference Dopravní infrastruktura 2019 - stojí za to přijet

Konference Dopravní infrastruktura 2019 - stojí za to přijet

Publikováno: 24.4.2019
Rubrika: Aktuality

Historie konference Dopravní infrastruktura sahá do roku 2006, kdy se v Masarykově koleji v Dejvicích konal její první ročník pod taktovkou společnosti AF-CityPlan pod původním názvem Bezpečná dopravní infrastruktura.

Od roku 2015 jsou nosnými tématy konference Bezpečná dopravní infrastruktura a Plánování dopravní infrastruktury, a to v nejširším pojetí. Konference je multimodální. Konference Dopravní infrastruktura 2019 se koná již počtrnácté, potřetí v Litomyšli, a to 15. a 16. května 2019.

Místem konání je Zámecký pivovar Litomyšl a zámek Litomyšl, které se společně s piaristickým chrámem Nalezení svatého Kříže nacházejí na okouzlujícím Zámeckém návrší podél Jiráskovy ulice, nedaleko od budoucí trasy dálnice D35.

Program přednášek připravuje 32-členný Sbor poradců, který tvoří významné osobnosti veřejného i privátního sektoru a který se schází pětkrát do roka na svých pravidelných sněmech.

Počet delegátů konference v jednotlivých letech

Letos je pro delegáty připraveno 50 přednášek v sedmi programových blocích. Doprovodná výstava se koná ve výstavní hale EXPO na 1. nádvoří zámku Litomyšl a společenský večer pak na jeho 2. nádvoří. Na doprovodné výstavě najdete expozice všech investorů a správců dopravní infrastruktury, tedy MD, SFDI, ŘSD ČR, SŽDC, ŘVC ČR, BESIP.

Konference v oboru podle počtu delegátů

Konference od roku 2017 zaznamenává prudký nárůst počtu delegátů, vloni jich do Litomyšle přijelo 458. Z veřejného sektoru 53 %, z privátního sektoru 47 %. Plných 38 % delegátů byli představitelé investorů a správců dopravní infrastruktury. KDI zaujala vloni pomyslnou pátou příčku v pořadí největších konferencí v oboru dopravní infrastruktury v ČR.

Struktura delegátů konference v roce 2018

On-line registrace za snížené vložné probíhá až do pátku 10.5.2019. Těšíme se na setkání s Vámi již brzy - v polovině května v Litomyšli.

Více na www.kdi.cz.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Czech Raildays 2006 (759x)
V Ostravě se konal 7. ročník mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železni...
Skanska BS aj pod Alpami v Taliansku (739x)
V rámci prípravy XX. ZOH v Taliansku sa buduje pod horským masívom Monte Cuneo 1.723 m dlhý cestný tunel, ktorý leží na ...
Tunelem mezi Lahovicemi a Slivencem budou auta jezdit v roce 2010 (719x)
Tunelem mezi Lahovicemi a Slivencem budou auta pravděpodobně jezdit od května roku 2010, řekl dnes ČTK projektový manaže...

NEJlépe hodnocené související články

„V úseku Votice – České Budějovice zvažujeme zavedení rychlosti 200 km/h“„V úseku Votice – České Budějovice zvažujeme zavedení rychlosti 200 km/h“ (5 b.)
říká Mojmír Nejezchleb, náměstek generálního ředitele SŽDC. „Vzhledem k tomu, že velká část tratě již byla nebo bude rea...
Tři roky v německé buňceTři roky v německé buňce (5 b.)
Tak by se dala s nadsázkou popsat práce šestadvacetiletého Jakuba Mareše, který se intenzivně připravuje na projekt divi...
Skanska zahájila rekonstrukci železničního spojení mezi Kadaní  a Kadaní-PrunéřovemSkanska zahájila rekonstrukci železničního spojení mezi Kadaní a Kadaní-Prunéřovem (5 b.)
Do roku 2021 opraví také kadaňské nádraží a postaví novou zastávku, která zajistí obsluhu místní části Bystřice....

NEJdiskutovanější související články

Dálnice D47 se osvědčila - šetří čas i peníze řidičů (1x)
Loni v listopadu byl mezi Bělotínem a Bílovcem zprovozněn poslední chybějící úsek dálnice D1 z Lipníku nad Bečvou do Ost...
Google
Zavřít [x]