Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8441
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Tištěná čísla    1/2009 - březen

1/2009 - březen

Editorial

Přežijí jen ti nejsilnější

Hluboce pravdivou Darwinovu evoluční teorii je možno aplikovat i na současné dění ve společnosti. Aktuální ekonomická situace se dostává do povědomí lidí, je součástí našich rozhovorů, a i ti z nás, kteří se nikdy politikou ani ekonomikou profesně nezabývali a tato oblast jim zůstávala zakryta rouškou tajemství, se najednou začínají dívat kolem sebe kritickýma a často ustrašenýma očima. Co bude dál? Situaci rozviřuje i časté vytahování kostlivců ze skříní – jichž pěkná řada již sedí ve výkladních skříních naší společnosti.

Přežijí opravdu jen ti nejlepší, ti, kteří současnou kritickou situaci chápou jako poučnou zkušenost, další stupínek poznání a současně také možnost růstu, dno, od kterého se mohou konečně odrazit…

Proto i časopis Silnice Železnice se této skutečnosti přizpůsobuje. Vězte, milí čtenáři, že články, které nyní v časopise objevíte, prošly hustým sítem odborného posouzení a jsou ve většině případů ještě navíc podloženy inzertní či mediální spoluprací s časopisem. Neznamená to ovšem, že jsme se stali komerčním periodikem, právě naopak, všechny informace, které Vám od této chvíle předkládáme, jsou o to pečlivěji vybírány, hodnoceny členy naší redakční rady a recenzovány odborníky – a to také ovšem něco stojí. Kvalita není věc levná. A díky této reciprocitě, která probíhá mezi námi, vydavatelstvím odborných časopisů, a odbornými firmami či odborníky z řad vysokých škol a vědeckých ústavů, zde budeme i nadále.

Na základě této kvality a také prostřednictvím několika změn, které jsme, počínaje tímto ročníkem, do časopisu aplikovali, chce naše periodikum být stále Vaším nejlepším odborným informátorem z oblasti liniových staveb, takovým, ke kterému se budete vždy rádi vracet.

Mgr. Ludmila Doudová,
šéfredaktorka

Obsah

Projektování

Zakládání staveb

Mosty

Tunely

Hydroizolace a sanace

Technologie a materiály

Stavební stroje a zařízení

Zajímavosti z oboru

Předplatné

Předplaťte si časopis Silnice Železnice a získáte mj. zdarma přístup k placným článkům na portále www.silnice-zeleznice.cz. Stačí vyplnit formulář ZDE.

Inzerenti

Google
Zavřít [x]